KONST / Litografier / Färglitografi 11356050
*
nr 1135 6050
Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Fladdermusse, 166/175, Löst blad, bladets mått: 62x75
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 oktober 2017
kl 18:01:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/10 13:01:46
1
300 kr
9/10 16:32:40
2
500 kr
9/10 17:40:10
1
400 kr
9/10 17:40:12
2
450 kr (Budbetjänt)
9/10 17:40:24
1
500 kr
9/10 17:40:24
2
500 kr (Budbetjänt)
9/10 17:42:06
1
Vinnande bud
9/10 17:45:32
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fladdermusse färglitografi grafik lasse åberg litografi litografier litografiskt blad löst blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1135 6050
Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Fladdermusse, 166/175, Löst blad, bladets mått: 62x75
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 oktober 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/10 13:01:46 | 1 | 300 kr |
| 9/10 16:32:40 | 2 | 500 kr |
| 9/10 17:40:10 | 1 | 400 kr |
| 9/10 17:40:12 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
| 9/10 17:40:24 | 1 | 500 kr |
| 9/10 17:40:24 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 9/10 17:42:06 | 1 | Vinnande bud |
| 9/10 17:45:32 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fladdermusse färglitografi grafik lasse åberg litografi litografier litografiskt blad löst blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38



